top of page

2 val. Workshop'as
"Joga ir Nerimas"
KADA:  spalio 19d. 19.30val.
PRIEIGA: Įrašas liks,
prieinamas 3mėn.

Joga ir nerimas.png


Nerimas bei nerimo sutrikimai  vis dažniau pasitaiko šiuolaikinio žmogaus gyvenime.  Normalu, kad laikas nuo laiko dėl įvairių gyvenimo įvykių išgyvenate nerimą. Nerimas yra natūralus, instinktyvus organizmo atsakas į išorinę grėsmę. Žmogui išsigandus automatiškai išsiskiria adrenalinas, pradeda smarkiau plakti širdis, padažnėja kvėpavimas, padidėja kraujo spaudimas, dėl to daugiau kraujo patenka į raumenis ir jie paruošiami veikti. Bet vis daugiau žmonių skundžiasi išgyvenantys nuolatinį nerimą, beveik visą laiką arba didesnę laiko dalį. Nuolatinis nerimas nusilpnina psichinę sveikatą bei turi įtakos ir fizinei sveikatai ar žmogaus produktyvumui ir gyvenimo kokybei.

Neuromoklas jau ištyrė ir patvirtina, kad jogos praktika gali padėti sumažinti nerimą bei pagerinti psichologinę gerovę ir savijauta. Tad kviečiu jungtis prie 2 val. Workshop'o "Joga ir Nerimas", kuris vyks spalio 19d. 19.30val. Jei naglėsite dalyvauti tiesiogiai, gausite prieigą pire įrašo, kuris bus prieinamas 3mėnesius.

Šiame Workshop'e "Joga ir nerimas" sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip sumažinti ar pašalinti nerimą naudojant pačius geriausius mokslo, taikomosios psichologijos įrankius ir nesenstančias  jogos praktikas.

Šiame susitikime sužinosite:

- Kaip nerimas paveikia kūną ir smegenis ir Kaip perprogramuoti „nerimastingas smegenis“ į ramybės atsparumą.
- Kaip atpažinti nerimo simptomus – tai gali būti pirmasis žingsnis padedant jums ar jūsų artimiesiems pasveikti bei pagerinti savijautą.
- „Jogos nuo nerimo“ technikas\pratimus, padėsiančius jums išjausti ir apdoroti emocijas be jokio teisimo ar išankstinių nusistatymų.
- Įrankius savireguliacijai (reguliuoti nervų sistemai) ir išlaikyti ramybę, koncentraciją bei įsižeminimą.
- Kvėpavimo praktikas, kurią galima naudoti bet kada ir bet kur (Puikia tinkančias ir vaikams!).
- Skirtingas meditacijų technikas padėsiančias nuo nerimo sugrįžti prie savo vidinės ašies.

- Skirtingas meditacijų technikas padėsiančias nuo nerimo sugrįžti prie savo vidinės ašies.

Registruotis

Ačiū, kad jungiatės

2 val. Workshop'as
"Joga ir Nerimas"

KAINA:  22Є

(tik pirmiems 10 užsiregistravusių)
Po to:  33Є

bottom of page