top of page

2 val. Workshop'as
"Joga ir Depresija"

PRIEIGA: Įrašas
prieinamas 3mėn.

Joga ir nerimas (12).png

Depresija vis dažniau girdima mūsų aplinkoje diagnozė. Depresija – tai įvairių vidinių ir išorinių priežasčių sąlygotas psichikos sutrikimų simptomų derinys, kurių pagrindas yra prislėgta nuotaika, malonumo jausmo praradimas  bei aktyvumo sumažėjimas, energijos stoka ir pan. Mano asmeninė istorija su depresija bei daugelio kitų žmonių taip pat patvirtinta teiginį, kad joga padeda išlipti iš depresijos liūno. Negaliu tvirtinti, kad yra viena formulė, kaip pakvėpavus ar kokias tiksliai fizines pozas padarius, tau pagerės. Mes visi esame labai skirtingi, todėl ir kiekvienas randa savo asmeninę autentišką formulę. Mano tikslas pasidalinti visa surinkta informacija tiek iš jogos studijų, tiek iš asmeninės patirties, kad galėtum išbandyti ir pats\i susikurti savo įrankių krepšelį, kuris tau padės kasdienoje. Kadangi joga padėjo man šioje sunkioje ir ilgoje kelionėje sutikus depresiją, todėl aš ją pasirinkau studijuoti plačiau bei giliau,  po to natūraliai atsirado noras sužinoti daugiau apie jogos psichologiją bei jogos praktikos sąryšis su psichikos sveikata, o dabar atėjo metas pasidalinti sukauptomis žiniomis su jumis. 

Mokslas dabar jau gali patvirtina, kad jogos praktika gali padėti susidūrus su depresija bei pagerinti psichologinę gerovę ir savijauta. Šiame seminare (workshop'e)  pasidalinsiu kai kuriais galingiausiais išmoktais įrankiais, kurie padės įveikti sunkias emocijas, nusiraminti ir sustiprinti pasitikėjimą savimi  ant kilimėlio, bei nulipus nuo  jo. Tad kviečiu jungtis prie 2 val. Workshop'o "Joga ir Depresija", prieiga įrašo, kuris bus prieinamas 3mėnesius.

Šiame Workshop'e "Joga ir Depresija" sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip jogos praktikos dėka galime išjudėti nuo "prie žemės traukančios, klampios, sunkios" būsenos prie grįžimo į savo centrą ir perkėlimo perspektyvos į kitą energijos lygį. 

Šiame susitikime sužinosite:

- Kas yra depresija iš jogos filosofijos perspektyvos ir kokios praktikos gali padėti pakilti iš tos būsenos.
- Kaip depresija paveikia kūną ir smegenis.
- Smegenų plastiškumas: kaip  keisti, auginti ir formuoti naujas neuronų jungtis mindfulness\sąmoningumo praktikų dėka.
- Kaip pritaikyti psichikos sveikatos gerinimo įgūdžius jūsų asmeninėje jogos praktikoje bei už jos ribų.
- „Jogos nuo depresijos“ praktiniai  įrankiai\technikos, nuo mantros iki mudros, asanos, pranayamos, krijos ir dar daugiau, kurie skirti žmogui susiduriančiam su depresija.
- Psichoedukacinės priemonės jogos praktikoje, ant kilimėlio bei pritaikant tai kasdienybėje.
- Įrankius savireguliacijai (reguliuoti nervų sistemai).
- Proto, kūno bei kvėpavimo praktikas, kurias galima panaudoti bet kada ir bet kur.
- Skirtingos meditacijų technikos leidžiančios pakilti virš sunkios depresinės energijos.

PAPILDOMAI dar gausite : 
- 40 min. Širdies (Anahata) čakros meditacija;
- 60 min  Saulės pasisveikinimo (Surya Namaskar) jogos praktika
 

Registruotis

Ačiū, kad jungiatės

2 val. Workshop'as
"Joga ir Depresija"

KAINA:  39Є

 

bottom of page